Kurzy

Ekozahrady.com

Stránky manželů Svobodových o ekozahradách a rodových osadách. Cílem webu je představit hlavní myšlenky nově se rodícího přístupu k zahradničení, přírodě a planetě Zemi celkově. 
www.ekozahrady.com 


Občanské sdružení Permanet

PermaNet je jedním ze společenství, která šíří permakulturu v České republice a na Slovensku. Připravili jsme pro Vás stránky, které slouží hlavně k informování členů a příznivců PermaNetu o aktuálním dění. Můžete se na něm dovědět o akcích a kurzech, které právě pořádáme, našich projektech, ale i aktivitách našich přátel. 
www.permanet.cz Centrum Skalka 22.

Centrum Skalka 22 je místo, kde se pořádají kurzy a semináře a kde je možné i jen tak pobýt v krásné krajině u Máchova jezera. Místo pro radost, tanec, oslavu, meditaci, lásku, místo nových setkání i místo vnitřních transformačních procesů a bezpečného spočinutí. 
www.skalka22.cz 


Kosíme snadno

Máte na zahradě louku, ale už nevíte, jak se správně kosí? Zde se to dozvíte! Kosení je totiž úžasná meditace v pohybu!
www.kosimesnadno.cz

 

Cesta ženy

Stránky Tamary Markové: ženská podpora ve všech fázích života ženy včetně těhotenství a mateřství. Ženská spiritualita, ženský kruh, sdílení, tanec, masáže, meditace, zpívání, rituály. 
www.cestazeny.cz

Permakultura je vytvoření malého ráje
zde na zemi. (Bill Mollison)

Více o permakultuře najdete zde.

Člověk může být opravdovým člověkem jen v přiorozené harmonii s přírodou, zvířaty, rostlinami, větrem a vodou, nebem a zemí.
(Klaus-Michael Meyer-Abich)